pl en

Life changing experience

Dewizą Collegium jest życie w kampusie i na krańcu świata – czyli doświadczenie wiedzy będące realnym i głębokim przeżyciem, dającym możliwość odkrycia i rozwoju własnych talentów, formowania charakteru, poznania otaczającego świata i zrozumienia procesów, które w nim zachodzą. Tak, aby nasi uczniowie umieli odnaleźć w tym świecie wymarzoną dla siebie rolę i z sukcesem mogli się w niej realizować. 

WYZWANIA
sprawią, że uczniowie doświadczą sytuacji, które ich zaskoczą, skłonią do refleksji kształtujących ich charakter, wyostrzą zalety i zbudują determinację w świadomym dążeniu do celu.

WSPÓLNE ZDOBYWANIE
zaprowadzi je na trzy niezwykłe szczyty, przeżyją drogę, dzięki której odkryją swoje dziedzictwo i uwierzą w swoje możliwości.

WSPÓŁPRACA
z partnerami Collegium zaangażuje dziewczęta i chłopców w cenne inicjatywy.

WIZYTY STUDYJNE I WYMIANA STUDENCKA
pozwolą poznawać nowych ludzi, kultury i zjawiska w skali mikro i makro, świat jako globalną wioskę, pomogą zrozumieć czym jest tolerancja i prawdziwa otwartość.

WYKŁADY MISTRZOWSKIE
umożliwią osobisty kontakt z wybitnymi przedstawicielami kultury, sztuki i biznesu.

ZRÓWNOWAŻONA CODZIENNOŚĆ
będzie doskonałym tłem życia uczniów w Collegium, zapewnią ją zdrowa dieta, obcowanie z naturą, uprawianie sportów, doświadczanie wyzwań i przygód oraz zdrowy sen.

REJSY I WYPRAWY
będą ukoronowaniem każdego roku nauki, niecodziennym marzeniem, które uda się spełnić własną pracą i zespołowym wysiłkiem.

PRZYJAŹNIE NA CAŁE ŻYCIE
znajdą je wśród siebie, swoich mentorów i ludzi napotkanych na swej drodze.

Doświadczenie edukacji jakie oferujemy w Collegium Leonardinum to life changing experience – w tłumaczeniu na język polski to doświadczenie zmieniające życie, odmieniające życie, przemieniające życie… Jeżeli samo nazwanie tego procesu może być tak inspirujące, czy jesteśmy w stanie wyobrazić sobie, jak twórcze może być samo jego doświadczenie? A biorąc pod uwagę indywidualność uczniów uczestniczących w tym procesie, jak wiele niezwykłych scenariuszy może napisać życie w Collegium


Collegium News


en pl
Zadzwoń Powrót na górę stronę
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej
Zamknij