pl en
≪ Wróć

NOWE PARTNERSTWO AKADEMIA EUROPAEA

Nasi partnerzy nie są przypadkowi. Dzięki kolejnemu z nich – Akademii Europaea – nasze  uczennice, w ramach oferowanej edukacji, będą miały dostęp do wyjątkowych osobowości ze świata nauki. Będą mogły czerpać wzorce, inspirować się ich pracą i dokonaniami. Chodzi przede wszystkim o pokazanie dorastającym dziewczętom możliwości…, że jeśli się ma marzenie, nawet takie które wydaje się możliwe do realizacji tylko w teorii, to dzięki własnej determinacji, współpracy z innymi ludźmi i instytucjami, można je urzeczywistnić. Praca naukowa jest tego najlepszym przykładem, jest bezcenna dla rozwoju naszego społeczeństwa i całej cywilizacji. Dziękujemy Akademii Europaea, że dostrzegła i doceniła potencjał naszego projektu i będzie go wspierać w fazie realizacji, co potwierdza serdeczny uścisk dłoni.

Na zdjęciu kierujący Wrocławskim Centrum Wiedzy Prof. Arkadiusz Wójs z Rektorem Collegium Leonardinum Piotrem Czekierdą.

AKADEMIA EUROPAEA Wrocław Knowledge Hub

en pl
Zadzwoń Powrót na górę stronę
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej
Wyrażam zgodę Nie wyrażam zgody