pl en

Societas Leonardina

Rodzice uczniów Collegium Leonardinum zaproszeni są do Societas Leonardina. Ta fantastyczna, przyjazna i mocna sieć współpracy umożliwia wymianę osobistych doświadczeń, budowanie wartościowych znajomości, a także ułatwia inicjatywy biznesowe, kulturalne, społeczne oraz charytatywne. Po ukończeniu Collegium do Societas Leonardina zapraszani są absolwenci.

Doroczny bal charytatywny, wspólne rejsy oceaniczne, stypendia dla uzdolnionej, niezamożnej młodzieży, mecenat kultury i nauki, to tylko część wkładu Societas Leonardina w rozwój naszej wspólnoty i kraju.

Nasz program roczny zakłada warsztaty dla rodzin, wspólne eventy i inicjatywy. Społeczność Collegium to coś więcej niż tylko wspólny mianownik z liceum. To relacje różnych ludzi i pokoleń, różne doświadczenia ale wspólne cele, to nie tylko szkoła ale i świat poza nią – czyli wszystko to, do czego pragniemy przygotować naszych podopiecznych. Do dorosłego życia, w którym wartości takie jak przyjaźń, rodzina i praca są nieodzownym motorem naszych działań, w którym pomysły rodzą się z pasji, obserwacji bezpośredniego otoczenia i umiejętności uchwycenia synergii, która każdego dnia dzieje się wokół nas.

en pl
Zadzwoń Powrót na górę stronę
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej
Zamknij