pl en

Oferty pracy

Collegium Leonardinum to wymarzone miejsce pracy dla osób, które kochają uczyć i chcą to robić w najlepszy możliwy sposób. Collegium członkom swojej kadry akademickiej daje prawdziwe doświadczenie sensu edukacji: poszukiwania prawdy, dobra i piękna oraz satysfakcji z efektów relacji mistrz – uczeń.

Praca w elitarnym liceum wiąże się także z atrakcyjnym wynagrodzeniem, przepięknym miejscem pracy oraz profesjonalnym wsparciem w rozwoju osobistym i profesjonalnym.

Nauczyciele, wykładowcy i tutorzy Collegium starają się tworzyć wspólnotę, którą łączy wspólny etos, dążenie do rozwoju, radość z różnorodności i bogactwa tworzących ją osób.

Jesteśmy otwarci na rozmowę z osobami, które są ambitne, podzielają naszą misję i rozważają dołączenie do zespołu Collegium Leonardinum.

W tym celu prosimy o przesłanie swojego CV i listu motywacyjnego na adres Rektora Collegium: piotr.czekierda@leonardinum.edu.pl

en pl
Zadzwoń Powrót na górę stronę
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej
Zamknij