pl en

Kadra zarządzająca

Zadaniem kadry zarządzającej Collegium Leonardinum jest troska o realizację misji i etosu Collegium, zapewnienie jego stabilnego i dynamicznego rozwoju oraz najwyższej jakości pracy.

Kadrę zarządzającą tworzą Zarząd oraz Rada Collegium Leonardinum.

W SKŁAD ZARZĄDU WCHODZĄ:

Piotr Czekierda
Uniwersytet Wrocławski, IESE Business School, Instytut Badań Literackich PAN, Centre for Leadership, politolog i filozof. Rektor Collegium Leonardinum, prowadzi zajęcia i tutoriale z przywództwa osobistego. Marzy o sukcesach koszykarskiej drużyny Lwice Lenartowice.
Piotr Kolbusz
Politechnika Wrocławska, Uniwersytet Wrocławski i Uniwersytet Ekonomiczny, fizyk i przedsiębiorca. Kanclerz Collegium Leonardinum odpowiedzialny za model biznesowy i finanse.

W SKŁAD RADY WCHODZĄ:

Prof. Tadeusz Luty
rektor-senior Politechniki Wrocławskiej oraz honorowy przewodniczący Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich. Były członek zarządu European University Association. Visiting professor licznych uczelni zagranicznych m.in., w USA, Francji i Japonii. Członek Rad Naukowych Instytutu Fizyki Molekularnej PAN i Instytutu Niskich Temperatur i Badań Strukturalnych PAN oraz Komisji Etyki w Nauce PAN. Członek Academia Europaea. Współtwórca Wrocławskiego Centrum Akademickiego. W Collegium prowadzi Wykłady Mistrzowskie z fizykochemii.
Magdalena Tecław
Uniwersytet Gdański, University of East London, St Mary’s University, London, nauczyciel matematyki i ekonomista. Od kilkunastu lat naucza w wiodących angielskich szkołach prywatnych. W Collegium odpowiada za szkolenia oraz superwizję pracy nauczycieli. Zapalona podróżniczka.
en pl
Zadzwoń Powrót na górę stronę
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej
Zamknij